- Жұмыс температурасы +4... +10 °C
- Өлшемдері, ШхВхГ 70х70х60 см
- Экспозиция алаңы 0,56 м2
- Пайдалы көлем 0,06 м3
- Бүйір қабырғалары жоқ ұзындығы 66,6 см
- Аяқтары ұзартылған биіктігі 73,5 см
- Бар тұғырына орнату мүмкіндігі
- Динамикалық салқындату
- Шыңдалған шыныпакеттер
- Сырғымалы есіктер, 2 алдыңғы, 2 артқы
- Төсеу тереңдігі 27 см
- жиектері бар 2 торлы сөрелер
- Екі, торлы, салқындатылған сөрелер
- Кіріктірілген сөре тығындары
- Сөрелерді тегіс және бұрышпен орнату 5
- Сөрелердің тереңдігі 24,5 және 36,5 см
- Макс. сөредегі жүктеме: жоғарғы 8, төменгі 12 кг
- Болат корпус
- Тот баспайтын болаттан жасалған есептеу беті
- Корпустың полиуретанды көбік оқшаулағышы
- Компрессор ЕО-да жасалған
- Carel электрондық басқару блогы
- Конденсатты буландырғыш
- Таңдау үшін түстер (қосымша ақысыз) — фотосуретті қараңыз
- Бүйірлік LED-жарықтандыру
- Климаттық класс 3
- Қосымша. қоршаған орта. температура +12... +25 °С
- Қосымша. қатысты. ауаның ылғалдылығы 60%-ға дейін%
- Тәулігіне 4,0 кВТ энергия тұтыну
- Қуаты 220 В, 50 Гц
- Хладагент R600a, R290
- Салмағы 78 кг
- Торлама-ағаштан жасалған қаптама: 85х75х89 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 700 мм |
| Ені | 700 мм |
| Биіктігі | 600 мм |
| Салмақ | 78 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 677 000 ₸





Жіберу 04 мамыр 2026
