Өлшемдері (ДХХВ): 1090х370х465 мм.
Температура: 0...+8 t, C
Экспозициялық ауданы: 700х305 мм
Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 2,5 кВТ/сағ
Төменгі деңгей тот баспайтын болаттан жасалған
Басқару: контроллер
Ені 16,5 сантиметр салқындатылмайтын сөре
Қуаты: 200 Вт.
Түсі: қара
Салқындатылатын ауданы 0,21 ш.м.
Статикалық салқындату
Хладагент: R600a
Жарықдиодты жарықтандыру
Салмағы: 34 кг.
Температура: 0...+8 t, C
Экспозициялық ауданы: 700х305 мм
Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 2,5 кВТ/сағ
Төменгі деңгей тот баспайтын болаттан жасалған
Басқару: контроллер
Ені 16,5 сантиметр салқындатылмайтын сөре
Қуаты: 200 Вт.
Түсі: қара
Салқындатылатын ауданы 0,21 ш.м.
Статикалық салқындату
Хладагент: R600a
Жарықдиодты жарықтандыру
Салмағы: 34 кг.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1090 мм |
| Ені | 370 мм |
| Биіктігі | 465 мм |
| Салмақ | 34 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 384 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
