Көлемі. (ДХХВ): 1260х570х690 мм
Температура: +6...+12 t, C
Эспозиц. ауданы: 1015х470 мм + 2 сөре.
Динамикалық салқындату жүйесі.
Электр энергиясының шығыны: тәулігіне 3,2 кВТ/сағ
тереңдігі 21 және 26 см болатын 2 сөре
Төменгі деңгей боялған мырышталған болаттан жасалған
Температура индикациясымен электрондық басқару
Түсі: металлик сұр
Люминесцентті жарықтандыру
Температура: +6...+12 t, C
Эспозиц. ауданы: 1015х470 мм + 2 сөре.
Динамикалық салқындату жүйесі.
Электр энергиясының шығыны: тәулігіне 3,2 кВТ/сағ
тереңдігі 21 және 26 см болатын 2 сөре
Төменгі деңгей боялған мырышталған болаттан жасалған
Температура индикациясымен электрондық басқару
Түсі: металлик сұр
Люминесцентті жарықтандыру
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1260 мм |
| Ені | 570 мм |
| Биіктігі | 690 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 457 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
