Көлемі. (ДХХВ): 1180х970х1230 мм
Температура: -18...0 t, C
Эспозиц. ауданы: 1060х620 мм
Электр энергиясының шығыны: 6,8 кВТ/сағ
Төменгі деңгей тегістелген тот баспайтын болаттан жасалған
Температура индикациясымен электрондық басқару
Температура: -18...0 t, C
Эспозиц. ауданы: 1060х620 мм
Электр энергиясының шығыны: 6,8 кВТ/сағ
Төменгі деңгей тегістелген тот баспайтын болаттан жасалған
Температура индикациясымен электрондық басқару
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Орнату түрі | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1180 мм |
| Ені | 970 мм |
| Биіктігі | 1230 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 674 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
