Өлшемдері (ДХХВ): 1370х1215х1200 (1250) мм
Температура: -18 t, °C дейін
Бүйірлік панельдерсіз ұзындығы 1250 мм
Аяқтары барынша ұзартылған биіктігі 1250 мм
Экспозиция бетінің тереңдігі 830 мм
Төсеу алаңы 1,04 м2
Пайдалы (салқындатылатын) көлемі 0,16 м3
Номиналды кернеу 220 В, 50 Гц
Климаттық класс 3
Қоршаған ортаның рұқсат етілген температурасы +12-ден +25 °С-қа дейін
Қоршаған ортаның рұқсат етілген салыстырмалы ылғалдылығы 60%-ға дейін%
Витрина табиғи желдеткіші бар жабық үй-жайларда жұмыс істеуге арналған
Хладагент R404a, R134a
Температура индикаторы бар микропроцессорлық басқару
Жарықдиодты-төсемді жарықтандыру, жылы ақ жарық
Тот баспайтын болаттан жасалған тегістеуден жасалған үстелдің үстіңгі тақтайы мен қалау беті
Торлы торлар
Статикалық салқындату
Автоматты электрлі жібіткіш
ПЭН конденсатты ағызу табасын ерітеді
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1370 мм |
| Ені | 1215 мм |
| Биіктігі | 1200 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз




Жіберу 04 мамыр 2026
