Өлшемдері, ШхГхВ 150х111х120 см
Түсі — сұр
Жұмыс температурасының диапазоны -18 °С дейін
Салқындатылатын көлемі 0,14 м3
Экспозиция алаңы 0,96 м2
Төсеу тереңдігі 70 см
Тәулігіне 13 кВТ/сағ энергия тұтыну
Қуаты 220 В, 50 Гц
Ақ жылы LED-төсеу аймағының жарықтандыруы
Шыныпакеттер
Болат корпус
Пластикалық бүйір қабырғалары
Статикалық салқындату
Орналастыру аймағы, үстел үсті — тот баспайтын болат
Корпустың оқшаулауы, үстелдің үстіңгі тақтайлары — полиуретанды көбік
Тот баспайтын болаттан жасалған қорғаныш бампер — құбыр
Микропроцессорлық басқару блогы
Температураны индикациялау
Автоматты электротайка
ПЭН конденсатты ағызу табасын ерітеді
Аяқтары ұзартылған биіктігі 125 см
Бүйірлері жоқ ені 142 см
Климаттық класс 3
Қосымша қарқын. қоршаған ауаның температурасы +12... +25 °С
Қосымша. қатысты. ылғалдылығы 60%-ға дейін%
Хладагент R404a, R134a
Таза салмағы 199 кг
Түсі — сұр
Жұмыс температурасының диапазоны -18 °С дейін
Салқындатылатын көлемі 0,14 м3
Экспозиция алаңы 0,96 м2
Төсеу тереңдігі 70 см
Тәулігіне 13 кВТ/сағ энергия тұтыну
Қуаты 220 В, 50 Гц
Ақ жылы LED-төсеу аймағының жарықтандыруы
Шыныпакеттер
Болат корпус
Пластикалық бүйір қабырғалары
Статикалық салқындату
Орналастыру аймағы, үстел үсті — тот баспайтын болат
Корпустың оқшаулауы, үстелдің үстіңгі тақтайлары — полиуретанды көбік
Тот баспайтын болаттан жасалған қорғаныш бампер — құбыр
Микропроцессорлық басқару блогы
Температураны индикациялау
Автоматты электротайка
ПЭН конденсатты ағызу табасын ерітеді
Аяқтары ұзартылған биіктігі 125 см
Бүйірлері жоқ ені 142 см
Климаттық класс 3
Қосымша қарқын. қоршаған ауаның температурасы +12... +25 °С
Қосымша. қатысты. ылғалдылығы 60%-ға дейін%
Хладагент R404a, R134a
Таза салмағы 199 кг
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Орнату түрі | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Ені | 1110 мм |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Салмақ | 199 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 987 000 ₸





Жіберу 04 мамыр 2026
