Көлемі. (ДХХВ): 1270х1270х1200 мм
Температура: 0...+7 t, C
Эспозиц. алаңы: 900х735 мм
Электр энергиясының шығыны: 9,0 кВТ/сағ
Сатушының төменгі деңгейі мен жұмыс беті тегістелген тот баспайтын болаттан жасалған
Салмағы: 180 кг
Автоматты жібіту режимі бар температура индикаторы бар электронды басқару
Температура: 0...+7 t, C
Эспозиц. алаңы: 900х735 мм
Электр энергиясының шығыны: 9,0 кВТ/сағ
Сатушының төменгі деңгейі мен жұмыс беті тегістелген тот баспайтын болаттан жасалған
Салмағы: 180 кг
Автоматты жібіту режимі бар температура индикаторы бар электронды басқару
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Орнату түрі | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1270 мм |
| Ені | 1270 мм |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Салмақ | 180 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 927 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
