Өлшемдері: (ДХХВ) 1860х1120х1200 мм
Жұмыс температурасы 0... +7 °C
Көлденең. экспозиция алаңы 0,7 м2
Пайдалы көлем 0,11 м3
Динамикалық салқындату
Корпустың түсі сұр
Алдыңғы панельдердің түсі ақ
Орналастыру аймағы — RAL9006 (металл күміс)
Үстел үсті — RAL9006 (металл күміс)
Шыны сөре
Жарықдиодты-жарықтандыру
Корпусты оқшаулау — полиуретанды көбік
Бүйір қабырғалары мен үстелдің үстіңгі тақтайларын оқшаулау — полиуретанды көбік
Аяқтарын созып, биіктігі — 123,5 см-ге дейін
Микропроцессорлық басқару блогы
Температураны индикациялау
Климаттық класс 3
Қоршаған ортаның қосымша температурасы +12-ден +25 °C-қа дейін
Қосымша. қатысты. ауаның ылғалдылығы 60%-ға дейін%
Номиналды кернеу 220 В, 50 Гц
Хладагент R134a немесе R404a
Жұмыс температурасы 0... +7 °C
Көлденең. экспозиция алаңы 0,7 м2
Пайдалы көлем 0,11 м3
Динамикалық салқындату
Корпустың түсі сұр
Алдыңғы панельдердің түсі ақ
Орналастыру аймағы — RAL9006 (металл күміс)
Үстел үсті — RAL9006 (металл күміс)
Шыны сөре
Жарықдиодты-жарықтандыру
Корпусты оқшаулау — полиуретанды көбік
Бүйір қабырғалары мен үстелдің үстіңгі тақтайларын оқшаулау — полиуретанды көбік
Аяқтарын созып, биіктігі — 123,5 см-ге дейін
Микропроцессорлық басқару блогы
Температураны индикациялау
Климаттық класс 3
Қоршаған ортаның қосымша температурасы +12-ден +25 °C-қа дейін
Қосымша. қатысты. ауаның ылғалдылығы 60%-ға дейін%
Номиналды кернеу 220 В, 50 Гц
Хладагент R134a немесе R404a
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Орнату түрі | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1860 мм |
| Ені | 1120 мм |
| Биіктігі | 1200 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 934 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
