
ВХСу-1 гастрономиялық витринасы GC95 сыртқы 90 (GC95 VM-5 KombiLux/INOX)
1 094 000 ₸
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 04 мамыр 2026+77073794717
- +7 (708) 233-38-65Менеджер
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
- Өлшемдері (ДХХВ): 1550х970х1200 (1235) мм.
- Температура: +0...+7 t, °C.
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 8 кВТ/сағ.
- Динамикалық салқындату жүйесі.
- Компрессор еуропалық өндірісте.
- Салқындатқыш R404А.
- Электрондық микропроцессор.
- Табиғи жылу ағындарымен еріту.
- Орналастыру тереңдігі: 760 мм-ге дейін.
- Жоғарғы жарықдиодты жарықтандыру.
- Корпус болаттан, бүйір қабырғалары пластиктен жасалған.
- Түсі: күмістен жасалған үстіңгі және дисплей беті, қара бүйір қабырғалары, таңдауға болатын тоғыз түстің біреуінің алдыңғы панеліндегі кірістіру, астыңғы жағы "ағаш тәрізді".
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Орнату түрі | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1550 мм |
| Ені | 970 мм |
| Биіктігі | 1200 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 094 000 ₸



