Көлемі. (ДХХВ): 1480х970х1230 мм
Температура: -5...+5 t, C
Эспозиц. ауданы: 1400х640 мм
Электр энергиясының шығыны: 6,6 кВТ/сағ
Салмағы: 165 кг
Төменгі деңгей мен жұмыс үстелі тегістелген тот баспайтын болаттан жасалған
Температура индикациясымен электрондық басқару
Температура: -5...+5 t, C
Эспозиц. ауданы: 1400х640 мм
Электр энергиясының шығыны: 6,6 кВТ/сағ
Салмағы: 165 кг
Төменгі деңгей мен жұмыс үстелі тегістелген тот баспайтын болаттан жасалған
Температура индикациясымен электрондық басқару
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Орнату түрі | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1480 мм |
| Ені | 970 мм |
| Биіктігі | 1230 мм |
| Салмақ | 165 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 674 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
