- Өлшемдері (ДХХВ): 1290х1100х870 (905) мм
- Температура: -1... +2 t, °C
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 8,2 кВТ⋅сағ.
- Витринаның негізгі жабдықтары – бүйір қабырғалары жоқ, бүйір қабырғалары бөлек сатып алынады.
- Статикалық салқындату жүйесі.
- Компрессор еуропалық өндірісте.
- Салқындатқыш R404a.
- Температура индикациясы бар микропроцессорлық басқару блогы.
- Автоматты электрлік жібіту режимі.
- Жоғарғы жарықдиодты жарықтандыру.
- Экспозициялық беті, тегістелген тот баспайтын болаттан жасалған үстел үсті.
- Қорғаныш бампер – тот баспайтын болаттан жасалған құбыр.
- Таңдау үшін боялған металдан, тот баспайтын болаттан, ламинатталған МДФ-дан жасалған сәндік алдыңғы панельдер.
- Түсі: күмістей экспозициялық беті, үстіңгі қаптамасы таңдауға болатын он түстің бірі.
- Ауыстырылатын сәндік панельдер (RAL3020).
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1290 мм |
| Ені | 1100 мм |
| Биіктігі | 870 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 907 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
