Өлшемдері, ШхГхВ 195,5х111х120 см
Түсі — сұр
Жұмыс температурасының диапазоны -5... +5 °С
Салқындатылатын көлемі 0,21 м3
Экспозиция алаңы 1,38 м2
Орналастыру тереңдігі 73,5 см
Тәулігіне 10,2 кВТ/сағ энергия тұтыну
Қуаты 220 В, 50 Гц
Ақ жылы LED-төсеу аймағының жарықтандыруы
Эмиссиясы төмен шыны
Болат корпус
Пластикалық бүйір қабырғалары
Қоймашы
Салқындатылмайтын шыны сөре
Статикалық салқындату
Орналастыру аймағы, үстел үсті — тот баспайтын болат
Корпустың оқшаулауы, үстелдің үстіңгі тақтайлары — полиуретанды көбік
Тот баспайтын болаттан жасалған қорғаныш бампер — құбыр
Микропроцессорлық басқару блогы
Температураны индикациялау
Автоматты электротайка
ПЭН конденсатты ағызу табасын ерітеді
Аяқтары ұзартылған биіктігі 125 см
Бүйірлері жоқ ені 187,5 см
Климаттық класс 3
Қосымша қарқын. қоршаған ауаның температурасы +12... +25 °С
Қосымша. қатысты. ылғалдылығы 60%-ға дейін%
Хладагент R404a, R134a
Таза салмағы 205 кг
Түсі — сұр
Жұмыс температурасының диапазоны -5... +5 °С
Салқындатылатын көлемі 0,21 м3
Экспозиция алаңы 1,38 м2
Орналастыру тереңдігі 73,5 см
Тәулігіне 10,2 кВТ/сағ энергия тұтыну
Қуаты 220 В, 50 Гц
Ақ жылы LED-төсеу аймағының жарықтандыруы
Эмиссиясы төмен шыны
Болат корпус
Пластикалық бүйір қабырғалары
Қоймашы
Салқындатылмайтын шыны сөре
Статикалық салқындату
Орналастыру аймағы, үстел үсті — тот баспайтын болат
Корпустың оқшаулауы, үстелдің үстіңгі тақтайлары — полиуретанды көбік
Тот баспайтын болаттан жасалған қорғаныш бампер — құбыр
Микропроцессорлық басқару блогы
Температураны индикациялау
Автоматты электротайка
ПЭН конденсатты ағызу табасын ерітеді
Аяқтары ұзартылған биіктігі 125 см
Бүйірлері жоқ ені 187,5 см
Климаттық класс 3
Қосымша қарқын. қоршаған ауаның температурасы +12... +25 °С
Қосымша. қатысты. ылғалдылығы 60%-ға дейін%
Хладагент R404a, R134a
Таза салмағы 205 кг
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1950 мм |
| Ені | 1110 мм |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Салмақ | 205 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 077 000 ₸





Жіберу 04 мамыр 2026
