- Өлшемдері (ДХХВ): 1180х970х1200 (1235) мм
- Температура: +0...+7 t, °C.
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 8 кВТ/сағ.
- Динамикалық салқындату жүйесі.
- Компрессор еуропалық өндірісте.
- Салқындатқыш R404А.
- Бақылаушы.
- Табиғи жылу ағындарымен еріту.
- Бір аралық сөре.
- Орналастыру тереңдігі: 760 мм-ге дейін.
- Жоғарғы жарықдиодты жарықтандыру.
- Бүйір қабырғалары болаттан жасалған корпус пластиктен жасалған.
- Түсі: күміс, таңдау үшін тоғыз түстің біреуінің алдыңғы панеліндегі кірістіру.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Орнату түрі | Еден |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1180 мм |
| Ені | 970 мм |
| Биіктігі | 1200 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 574 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
