- Көлемі. (ДХХВ): 1480х830х1135 мм
- Температура: 0...+7 t, C
- Эспозиц. ауданы: 1400х560 мм
- Электр энергиясының шығыны: 5,6 кВТ/сағ
- Төменгі деңгей боялған мырышталған болаттан жасалған
- Салмағы: 130 кг
- Температура индикациясымен және автоматты еріту режимімен электрондық басқару
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Орнату түрі | Еден |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1480 мм |
| Ені | 830 мм |
| Биіктігі | 1135 мм |
| Салмақ | 130 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 524 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
