Сипаттамалары
Түсі: ақ,
Жалпы көлемі: 370.0 л
Түрі: мұздатқыш-шкаф
Пайдалы көлем: 290.0 л
Басқару түрі: электрондық
Мұздатқыш камераны жібіту: Defrost
Салқындатқыш: R404А
Климаттық класс: N, SN, ST
Жұмыс температурасының диапазоны: -18-24C°
Энергия тұтыну класы: A+
Биіктігі: 200.0 қараңыз
Ені: 162.0 қараңыз
Тереңдігі: 52.0 қараңыз
Компрессор: Embraco
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Иран |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш витрина |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Максималды жұмыс температурасы | -24 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | -18 град. |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Орнату түрі | Еден, Ендірілген, Тауарға бір жағынан қол жеткізу |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Секциялар саны | 1 |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 620 мм |
| Ені | 520 мм |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Тереңдігі | 520 мм |
| Салмақ | 103 кг |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жабдық есіктерінің саны | 2 д. (дана) |
| Сөрелер саны | 7 д. (дана) |
| Есікті ашу әдісі | айқарма |
| Есік материалы | Алюминий |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап725 000 ₸



