Көлемі. (ВхШхГ): 1100х480х500 мм
Температура: +6...+12 t, C
Динамикалық салқындату жүйесі.
Электр энергиясының шығыны: тәулігіне 5,2 кВТ/сағ
2 сөре (380х405 см) + негізі 415х415 см.
Компрессор: Danfoss
Хладагент R134a
Түсі: алтын.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Десертке арналған |
| Орнату түрі | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1100 мм |
| Ені | 480 мм |
| Биіктігі | 500 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 557 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
