Көлемі. (ВхШхГ): 2020х825х625 мм
Көлемі. қаптамада (ВхШхГ): 2100х880х700 мм
Көлемі: 560 литр
Температура: +1...+12 t, C
Динамикалық салқындату жүйесі.
Электр энергиясының шығыны: тәулігіне 6,2 кВТ/сағ
Қуаты: 0,5 кВТ
5 сөре ("бұрышта" орнату мүмкіндігі)
Температура индикациясымен электрондық басқару
Danfoss тоңазытқыш агрегаты
Хладагент R134a
Түсі: алтын-қоңыр.
Жарықтандыру
Есікті ауыстыру мүмкіндігі
Кіріктірілген құлып
Салмағы: 120/130 кг.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Орнату түрі | Еден |
| Материал | Болат |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2020 мм |
| Ені | 825 мм |
| Биіктігі | 625 мм |
| Салмақ | 120 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 557 000 ₸





Жіберу 04 мамыр 2026
