Көлемі. (ДХХВ): 1300х625х1825 мм.
Көлемі. қаптамада (ДХХВ): 1370х710х2010 мм.
Көлемі: 760 литр
Температура: +1..+12 t, C
Динамикалық салқындату жүйесі.
Электр энергиясының шығыны: тәулігіне 8,2 кВТ/сағ
Қуаты: 0,5 кВТ
4 сөрелер
Danfoss тоңазытқыш агрегаты
Хладагент R134a
Түсі: ақ.
Жарықтандыру
2 жылжымалы купе есіктері
Көлемі. қаптамада (ДХХВ): 1370х710х2010 мм.
Көлемі: 760 литр
Температура: +1..+12 t, C
Динамикалық салқындату жүйесі.
Электр энергиясының шығыны: тәулігіне 8,2 кВТ/сағ
Қуаты: 0,5 кВТ
4 сөрелер
Danfoss тоңазытқыш агрегаты
Хладагент R134a
Түсі: ақ.
Жарықтандыру
2 жылжымалы купе есіктері
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Орнату түрі | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1300 мм |
| Ені | 625 мм |
| Биіктігі | 1825 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 747 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
