



Орташа ылғалдылық деңгейі бар тоңазытқыш шкафы Carboma M700GN-1-G-MHC 9005
1 597 000 ₸
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 04 мамыр 2026+77073794717
- +7 (708) 233-38-65Менеджер
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
- Көлемі. (ДХХВ): 825х755х1900 мм
- Температура: +1...+12 t, C
- Жалпы көлемі 600 литр
- Ылғалдылық 45-90% сақталады%
- Экспозициялық ауданы 1,59 м2
- Пайдалы көлемі 0,4 м3
- Тәуліктік электр энергиясын тұтыну 8,0 кВТ
- Номиналды кернеу 220 В, 50 Гц
- Danfoss тоңазытқыш агрегаты, жоғарғы жағында орналасқан
- АМСК - мәжбүрлі ылғалдандыру, патенттелген салқындату және мәжбүрлі ылғалдандыру жүйесі
- Хладагент R134a
- Аяқтары барынша ұзартылған биіктігі 199 см
- Сөренің өлшемі 71х56 см
- Салмағы 130 кг
- Корус түсі RAL9005
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Ірімшіктер үшін, Шұжық өнімдері үшін |
| Орнату түрі | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Қара |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 825 мм |
| Ені | 755 мм |
| Биіктігі | 1900 мм |
| Салмақ | 130 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 597 000 ₸



