Көлемі. (ВхШхГ): 1900х825х655 мм
Көлемі. қаптамада (ВхШхГ): 2100х880х700 мм
Көлемі: 560 литр
Температура: -5..-дан +5 t, C дейін
Динамикалық салқындату жүйесі.
Электр энергиясының шығыны: тәулігіне 8 кВТ/сағ
Қуаты: 0,7 кВТ
4 сөре ("бұрышта" орнату мүмкіндігі)
Температура индикациясымен электрондық басқару
Danfoss тоңазытқыш агрегаты
Түсі: күміс.
Жарықтандыру
Эргономикалық тұтқа (кіріктірілген)
Кіріктірілген құлып - 1 дана
Көлемі. қаптамада (ВхШхГ): 2100х880х700 мм
Көлемі: 560 литр
Температура: -5..-дан +5 t, C дейін
Динамикалық салқындату жүйесі.
Электр энергиясының шығыны: тәулігіне 8 кВТ/сағ
Қуаты: 0,7 кВТ
4 сөре ("бұрышта" орнату мүмкіндігі)
Температура индикациясымен электрондық басқару
Danfoss тоңазытқыш агрегаты
Түсі: күміс.
Жарықтандыру
Эргономикалық тұтқа (кіріктірілген)
Кіріктірілген құлып - 1 дана
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш шкаф |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Орнату түрі | Еден |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1900 мм |
| Ені | 825 мм |
| Биіктігі | 655 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 757 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
