Көлемі. (ДХХВ): 1650х655х1900 мм
Көлемі: 1100 литр
Температура: көлемнің жартысы: 0...+7 t, C , екінші жартысы: -18 t, C дейін
Динамикалық салқындату жүйесі.
Электр энергиясының шығыны: тәулігіне 11,8 кВТ/сағ
4 сөре ("бұрышта" орнату мүмкіндігі)
Температура индикациясымен электрондық басқару
Danfoss тоңазытқыш агрегаты
Түсі: күміс.
Жарықтандыру
Эргономикалық тұтқа (кіріктірілген)
2 есіктер
Кіріктірілген құлып - 2 дана
Көлемі: 1100 литр
Температура: көлемнің жартысы: 0...+7 t, C , екінші жартысы: -18 t, C дейін
Динамикалық салқындату жүйесі.
Электр энергиясының шығыны: тәулігіне 11,8 кВТ/сағ
4 сөре ("бұрышта" орнату мүмкіндігі)
Температура индикациясымен электрондық басқару
Danfoss тоңазытқыш агрегаты
Түсі: күміс.
Жарықтандыру
Эргономикалық тұтқа (кіріктірілген)
2 есіктер
Кіріктірілген құлып - 2 дана
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш шкаф |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Орнату түрі | Еден |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1650 мм |
| Ені | 655 мм |
| Биіктігі | 1900 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 254 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
