Өлшемдері (ДХХВ): 1280х1080х970 (1020) мм
Температура: +2... +4 t, °C
Төсеу тереңдігі 85 мм
Бүйір қабырғалары жоқ ұзындығы 1250 мм
Экспозицияның көлденең ауданы 1,06 м2
Пайдалы көлем 0,11 м3
Тәуліктік энергия тұтыну 8,0 кВТ
Түсі RAL9006 (сұр)
Еуропада жасалған компрессор
Carel электрондық басқару блогы
Болат корпус
Корпустың термооқшаулағышы — полиуретанды көбік
Конденсатты буландырғыш
Плексигластан жасалған бүйір қабырғалары
Табиғи жылу ағындарымен еру
Номиналды кернеу 220 В, 50 Гц
Салқындату түрі – динамикалық
Жабдықтардың климаттық класы: 3
Қосымша. қоршаған ортаның температурасы +12... +25 °C
Қосымша. салыстырмалы ылғалдылық 60%-дан аспайды%
Хладагент R404a
Салмағы 153 кг
Температура: +2... +4 t, °C
Төсеу тереңдігі 85 мм
Бүйір қабырғалары жоқ ұзындығы 1250 мм
Экспозицияның көлденең ауданы 1,06 м2
Пайдалы көлем 0,11 м3
Тәуліктік энергия тұтыну 8,0 кВТ
Түсі RAL9006 (сұр)
Еуропада жасалған компрессор
Carel электрондық басқару блогы
Болат корпус
Корпустың термооқшаулағышы — полиуретанды көбік
Конденсатты буландырғыш
Плексигластан жасалған бүйір қабырғалары
Табиғи жылу ағындарымен еру
Номиналды кернеу 220 В, 50 Гц
Салқындату түрі – динамикалық
Жабдықтардың климаттық класы: 3
Қосымша. қоршаған ортаның температурасы +12... +25 °C
Қосымша. салыстырмалы ылғалдылық 60%-дан аспайды%
Хладагент R404a
Салмағы 153 кг
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Материал | Болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1280 мм |
| Ені | 1080 мм |
| Биіктігі | 970 мм |
| Салмақ | 153 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 291 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
