Балмұздаққа арналған витрина IC72 SL 1,3-1 (алдыңғы панельді брендтеу)
1 834 000 ₸
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 04 мамыр 2026+77073794717
- +7 (708) 233-38-65Менеджер
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Өлшемдері (ДХХВ): 1360х735х1150 (1250) мм
Температура: -18... -25 т, °C
Экспозициялық төсемнің көлемі 255 л
Экспозициялық төсемнің пайдалы көлемі 35 л
Гастроэмкосттар саны 7 дана.
Қойманың жалпы көлемі 127 л
Қойманың пайдалы көлемі 60 л
Қоймадағы гастроэмкосттар саны 12 дана.
Қоймадағы өнімнің температурасы -25...-18 °С
Түс – RAL каталогының кез келгені + брендтеу
Еуропада жасалған компрессор
Carel электрондық басқару блогы
Корпустың және үстелдің үстіңгі тақтайларының термооқшаулағышы — полиуретанды көбік
Автоматты электрлік жібіту режимі
Тот баспайтын болаттан жасалған үстел үсті
Үстел үстін плексигластан жасалған жапқыш жанасатын жерде жергілікті жылыту
Негізгі аймақтың LED-жарығы (жылы ақ)
Бүйірлік тіреулердің LED-жарығы (жылы ақ)
Доңғалақ тіректері
Плексигластан жасалған бұрылмалы-қайырмалы қақпақ
Қосымша жинақтауыш
Жинақтауыш есігінің жылытылатын ойығы
Дөңгелекті тіреу
Номиналды кернеу 220 В, 50 Гц
Салқындату түрі – статикалық
Жабдықтардың климаттық класы: 4
Қосымша. қоршаған ортаның температурасы – +30 °C дейін
Қосымша. салыстырмалы ылғалдылық 55%-дан аспайды%
Салқындатқыш пропан R290
Температура: -18... -25 т, °C
Экспозициялық төсемнің көлемі 255 л
Экспозициялық төсемнің пайдалы көлемі 35 л
Гастроэмкосттар саны 7 дана.
Қойманың жалпы көлемі 127 л
Қойманың пайдалы көлемі 60 л
Қоймадағы гастроэмкосттар саны 12 дана.
Қоймадағы өнімнің температурасы -25...-18 °С
Түс – RAL каталогының кез келгені + брендтеу
Еуропада жасалған компрессор
Carel электрондық басқару блогы
Корпустың және үстелдің үстіңгі тақтайларының термооқшаулағышы — полиуретанды көбік
Автоматты электрлік жібіту режимі
Тот баспайтын болаттан жасалған үстел үсті
Үстел үстін плексигластан жасалған жапқыш жанасатын жерде жергілікті жылыту
Негізгі аймақтың LED-жарығы (жылы ақ)
Бүйірлік тіреулердің LED-жарығы (жылы ақ)
Доңғалақ тіректері
Плексигластан жасалған бұрылмалы-қайырмалы қақпақ
Қосымша жинақтауыш
Жинақтауыш есігінің жылытылатын ойығы
Дөңгелекті тіреу
Номиналды кернеу 220 В, 50 Гц
Салқындату түрі – статикалық
Жабдықтардың климаттық класы: 4
Қосымша. қоршаған ортаның температурасы – +30 °C дейін
Қосымша. салыстырмалы ылғалдылық 55%-дан аспайды%
Салқындатқыш пропан R290
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Балмұздаққа арналған |
| Орнату түрі | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1360 мм |
| Ені | 735 мм |
| Биіктігі | 1150 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 834 000 ₸












