Өлшемдері (ДХХВ): 800х690х790 мм
Температура: -25... -12 t, °C
Орналастыру көлемі 85 л
Пайдалы төсеу көлемі 14,4 л
Гастроэмкосттар саны 4 дана.
Асқазанның сыйымдылығы 325х176х100 мм
Гастроэмкосттардың материалы — поликарбонат
Астауға арналған тұғырықтар
Табалардың материалы – тот баспайтын болат
Еуропалық үлгідегі компрессор
Сандық контроллер
Салқындату — динамика
Carel басқару блогы
Корпусты оқшаулау — полиуретанды көбік
Үстелдің үстіңгі қабатын оқшаулау — полиуретанды көбік
Ыстық газбен еріту
Түсі — стандартты бояулар (суретті қараңыз)
Негізгі аймақтың LED-жарықтандыруы
Жарық ақ, жылы спектр
Реттелетін тірек аяқтары
Номиналды кернеу 220 В, 50 Гц
Климаттық класы: 3
Қосымша қарқын. қоршаған орта – +25 °C дейін
Қосымша. қатысты. ылғалдылығы 60%-дан артық емес%
Салқындатқыш пропан R290
Температура: -25... -12 t, °C
Орналастыру көлемі 85 л
Пайдалы төсеу көлемі 14,4 л
Гастроэмкосттар саны 4 дана.
Асқазанның сыйымдылығы 325х176х100 мм
Гастроэмкосттардың материалы — поликарбонат
Астауға арналған тұғырықтар
Табалардың материалы – тот баспайтын болат
Еуропалық үлгідегі компрессор
Сандық контроллер
Салқындату — динамика
Carel басқару блогы
Корпусты оқшаулау — полиуретанды көбік
Үстелдің үстіңгі қабатын оқшаулау — полиуретанды көбік
Ыстық газбен еріту
Түсі — стандартты бояулар (суретті қараңыз)
Негізгі аймақтың LED-жарықтандыруы
Жарық ақ, жылы спектр
Реттелетін тірек аяқтары
Номиналды кернеу 220 В, 50 Гц
Климаттық класы: 3
Қосымша қарқын. қоршаған орта – +25 °C дейін
Қосымша. қатысты. ылғалдылығы 60%-дан артық емес%
Салқындатқыш пропан R290
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Балмұздаққа арналған |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 800 мм |
| Ені | 690 мм |
| Биіктігі | 790 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 774 000 ₸











Жіберу 04 мамыр 2026
