КЕП-10 Abat конвекциялық пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, дәмханаларда, асханаларда әртүрлі тағамдарды, сондай-ақ нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Өнімдерді термиялық өңдеу жұмыс камерасының ішіндегі ыстық ауаның біркелкі айналымы арқылы жүзеге асырылады. Ол SHRT-12E, SHRT-12 немесе өздігінен тұратын шкафқа орнатылады.
Ерекшеліктері:
- 600х400 мм табаларға арналған 10 деңгей;
- электромеханикалық басқару панелі;
- бумен ылғалдандырудың инъекциялық түрі;
- ылғалдылықты 0%-дан 100%-ға дейін реттеу%;
- оңай техникалық қызмет көрсету және тазалау үшін жұмыс камерасының дөңгелектелген бұрыштары;
- камерадағы максималды температура +270 °С;
- авариялық термостат +320 °С;
- қыздыру элементтерінен жылуды оңтайлы бөлу үшін диаметрі 200 мм болатын 3 қайтымды желдеткіш;
- жұмыс камерасының ішкі беті, бұйымның корпусы сияқты, жоғары сапалы AISI 304 маркалы тот баспайтын болаттан жасалған;
- ауа саңылауы бар қос ыстыққа төзімді әйнектелген есік жабдықпен жұмыс істегенде күйіп қалу мүмкіндігін болдырмайды;
- жарықтандыру шамы;
- 15,85 кВТ/сағ, 400 В
Габариттік өлшемдері, мм
865х895х1150
Салмағы, кг
120
Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ
15,85
Номиналды кернеу, В
400
Камера ішіндегі максималды температура, °C
+270
Гастроэмкосттар арасындағы қашықтық, мм
80
Ток жиілігі, Гц
50
Камераны дайындау материалы
тот баспайтын болат
Басқару панелі
электромеханикалық
Қозғалтқыштардың саны
3
Деңгейлер саны
10
Таба өлшемі, мм
600х400
Буды ылғалдандыру
бар
Қаптамадағы габариттік өлшемдер, мм
920х1020х1360
Қаптамадағы салмағы, кг
175
Буды ылғалдандыру
бар
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Конвекциялық пеш |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Желдеткіштер саны | 3 д. (дана) |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Пісіру парағы | 600x400 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 895 мм |
| Жалпы ені | 865 мм |
| Жалпы биіктігі | 1150 мм |
| Салмақ | 175 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Жинақтау | Пісіру парақтары |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Ені | 600 мм |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Максималды жұмыс температурасы | 270 град. |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 295 000 ₸







