| Өлшемдері | 1488x455x665 |
| Электрмен қоректендіру жүйесі, В/Гц | 400/50 |
| Беті, м2 | 40 |
| Желдеткіштер саны, дана | 2 |
| Ламель қадамы, мм | 6 |
| Қанатшаның диаметрі, мм | 400 |
| t -10°C, кВт кезіндегі өнімділік | 9,5 |
| t -25°C, кВт кезіндегі өнімділік | 9,0 |
| Табу түрі | электрлік |
| ТҚ: ТЭН саны/Қуаты, Вт | 5/1200 |
| ВО поддоны: ЖЭН саны/Қуаты, Вт | 1/1200 |
| Жиынтық қуаты, Вт | 7,2 |
| Түтікшелердің қосылатын өлшемдері, Шығу (газ), мм | 28 |
| Түтікшелердің жалғастырушы өлшемдері, кіру (сұйықтық), мм | 16 |
| Өнімділігі, м3/сағ | 3400 |
| Желдеткіштің қуаты, вт/айналу жылдамдығы; об/мин | 180/1380 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | Polair |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1488 мм |
| Ұзындығы | 455 мм |
| Биіктігі | 665 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 236 000 ₸


Жіберу 23 маусым 2026
