| Өлшемдері | 1108x455x465 |
| Электрмен қоректендіру жүйесі, В/Гц | 400/50 |
| Беті, м2 | 20 |
| Желдеткіштер саны, дана | 2 |
| Ламель қадамы, мм | 6 |
| Қанатшаның диаметрі, мм | 315 |
| t -10°C, кВт кезіндегі өнімділік | 4,7 |
| t -25°C, кВт кезіндегі өнімділік | 4,5 |
| Табу түрі | электрлік |
| ТҚ: ТЭН саны/Қуаты, Вт | 3/900 |
| ВО поддоны: ЖЭН саны/Қуаты, Вт | 1/900 |
| Жиынтық қуаты, Вт | 3,6 |
| Түтікшелердің қосылатын өлшемдері, Шығу (газ), мм | 22 |
| Түтікшелердің жалғастырушы өлшемдері, кіру (сұйықтық), мм | 12,7 |
| Өнімділігі, м3/сағ | 1500 |
| Желдеткіштің қуаты, вт/айналу жылдамдығы; об/мин | 90/1300 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | Polair |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1108 мм |
| Ұзындығы | 455 мм |
| Биіктігі | 465 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 816 000 ₸


Жіберу 23 маусым 2026
