| Өлшемдері | 800x480x500 |
| Электрмен қоректендіру жүйесі, В/Гц | 230/50 |
| Беті, м2 | 17,86 |
| Желдеткіштер саны, дана | 1 |
| Ламель қадамы, мм | 3,6/7,2 |
| Қанатшаның диаметрі, мм | 315 |
| t -10°C, кВт кезіндегі өнімділік | 4,5 |
| t -25°C, кВт кезіндегі өнімділік | 3,8 |
| Табу түрі | электрлік |
| ТҚ: ТЭН саны/Қуаты, Вт | 2/1150 |
| Төгу түтігін қыздыру: ПЭН саны/Қуаты, Вт | 1/40 |
| Жиынтық қуаты, Вт | 2,34 |
| Түтікшелердің қосылатын өлшемдері, Шығу (газ), мм | 18 |
| Түтікшелердің жалғастырушы өлшемдері, кіру (сұйықтық), мм | 10 |
| Өнімділігі, м3/сағ | 2400 |
| Желдеткіштің қуаты, вт/айналу жылдамдығы; об/мин | 102/1400 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | Polair |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 800 мм |
| Ұзындығы | 480 мм |
| Биіктігі | 500 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 378 000 ₸


Жіберу 23 маусым 2026
