| Температуралық режим, °C | -15...- 25 |
| Қоршаған ортаның жағдайы (t,°C,/вл-сть, %) | +10...+40 / 40...80 |
| Электрмен қоректендіру жүйесі, В/Гц | 230/50 |
| Тұтынылатын қуат, Вт, артық емес | 1200 |
| Тәулігіне электр энергиясын тұтыну, кВТ/сағ, артық емес | 25 |
| Салқындатқыш | R404A |
| Құю дозасы R404, г | 510 |
| КОНДЕНСАТОР | Мыс-алюминий |
| Қабырға қадамы, мм | 3,2 |
| Беті, м2 | 6,25 |
| Желдеткіштер саны, дана. | 1 |
| Желдеткіштің қуаты, Вт/айн/мин | 18/1300 |
| Дөңгелектің диаметрі, мм | 254 |
| Өнімділік, м3/сағ | 600 |
| АУА САЛҚЫНДАТҚЫШ | Мыс-алюминий |
| Қабырға қадамы, мм | 3,6 |
| Беті, м2 | 4,63 |
| Ауа салқындатқыш желдеткіштерінің саны, дана. | 1 |
| Желдеткіштің қуаты, Вт/айн/мин | 18/2600 |
| Дөңгелектің диаметрі, мм | 200 |
| Өнімділік, м3/сағ | 600 |
| Еріту түрі | электрлік |
| Ауа ағынының қашықтығы, м | 4 |
| Диаметрі всас. түтіктер, мм | 12 |
| Диаметрі қысым жасайды. түтіктер, мм | 6 |
| Сыртқы қуатты электрокабель | 2x1,5+1x1,5 |
| Күштік коеденит. э/кабель | 4x1+1x1,0 |
| Датчиктерді қосу | 3x0,75 |
| Өнімділік, м3/сағ | 600 |
| Желдеткіштің қуаты, вт/айналу жылдамдығы; айн/мин | 18/2600 |
| Сыртқы блоктың габариттік өлшемдері, мм | 700x500x415 |
| Ішкі блоктың габариттік өлшемдері, мм | 415x420x284 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | Polair |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 885 мм |
| Ұзындығы | 665 мм |
| Биіктігі | 915 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 993 000 ₸





Жіберу 04 мамыр 2026
