| Температуралық режим, °C | -5...+10 |
| Электрмен қоректендіру жүйесі, В/Гц | 230/50 |
| Номиналды ток, А | 5,8 |
| Салқындатқыш | R404A |
| Құю дозасы R404, г | 530 |
| КОНДЕНСАТОР | Микроканалды алюминий |
| Желдеткіштер саны, дана. | 1 |
| Желдеткіштің қуаты, Вт/айн/мин | 18/1300 |
| Дөңгелектің диаметрі, мм | 254 |
| Өнімділік, м3/сағ | 600 |
| АУА САЛҚЫНДАТҚЫШ | Мыс-алюминий |
| Қабырға қадамы, мм | 3,6 |
| Беті, м2 | 4,63 |
| Ауа салқындатқыш желдеткіштерінің саны, дана. | 1 |
| Желдеткіштің қуаты, Вт/айн/мин | 18/2600 |
| Дөңгелектің диаметрі, мм | 200 |
| Өнімділік, м3/сағ | 600 |
| Еріту түрі | электрлік |
| Тұтынылатын қуат, кВТ. | 1,18 |
| Сыртқы блоктың габариттік өлшемдері, мм | 415x420x284 |
| Ішкі блоктың габариттік өлшемдері, мм | 420x315x600 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | Polair |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 920 мм |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Биіктігі | 816 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 684 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
