| Температуралық режим, °C | -5...+10 |
| Өлшемдері | 1003x603x545 |
| Электрмен қоректендіру жүйесі, В/Гц | 230/50 |
| Тәулігіне электр энергиясын тұтыну, кВТ/сағ, артық емес | 12 |
| Салқындатқыш | R404 |
| Құю дозасы R404, г | 440 |
| КОНДЕНСАТОР | Мыс-алюминий |
| Қабырға қадамы, мм | 2,8 |
| Беті, м2 | 4,2 |
| Желдеткіштер саны, дана. | 1 |
| Желдеткіштің қуаты, Вт/айн/мин | 18/1300 |
| Дөңгелектің диаметрі, мм | 254 |
| Өнімділік, м3/сағ | 840 |
| АУА САЛҚЫНДАТҚЫШ | Мыс-алюминий |
| Қабырға қадамы, мм | 4,2 |
| Беті, м2 | 3,6 |
| Ауа салқындатқыш желдеткіштерінің саны, дана. | 1 |
| Желдеткіштің қуаты, Вт/айн/мин | 18/2600 |
| Дөңгелектің диаметрі, мм | 200 |
| Өнімділік, м3/сағ | 600 |
| Еріту түрі | ОН |
| Ауа ағынының қашықтығы, м | 4 |
| Диаметрі всас. түтіктер, мм | 8 |
| Диаметрі қысым жасайды. түтіктер, мм | 6 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | Polair |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1003 мм |
| Ұзындығы | 603 мм |
| Биіктігі | 545 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 757 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
