| Температуралық режим, °C | -5...+10 |
| Габариттік өлшемдер | 925x790x795 |
| Электрмен қоректендіру жүйесі, В/Гц | 380/50 |
| Тұтынылатын қуат, Вт, артық емес | 2150 |
| Тәулігіне электр энергиясын тұтыну, кВТ/сағ, артық емес | 35 |
| Салқындатқыш | R404A |
| Құю дозасы R404, г | 1620 |
| КОНДЕНСАТОР | Мыс-алюминий |
| Қабырға қадамы, мм | 3,2 |
| Беті, м2 | 19,5 |
| Желдеткіштер саны, дана. | 1 |
| Желдеткіштің қуаты, Вт/айн/мин | 105/1350 |
| Дөңгелектің диаметрі, мм | 315 |
| Өнімділік, м3/сағ | 1850 |
| АУА САЛҚЫНДАТҚЫШ | Мыс-алюминий |
| Қабырға қадамы, мм | 3,6 |
| Беті, м2 | 15 |
| Ауа салқындатқыш желдеткіштерінің саны, дана. | 1 |
| Желдеткіштің қуаты, Вт/айн/мин | 105/1350 |
| Дөңгелектің диаметрі, мм | 315 |
| Өнімділік, м3/сағ | 1850 |
| Еріту түрі | электрлік |
| Ауа ағынының қашықтығы, м | 9 |
| Сыртқы қуатты электрокабель | 4x1,5+1x1,5 |
| Күштік коеденит. э/кабель | 2x0.75 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | Polair |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 925 мм |
| Ұзындығы | 790 мм |
| Биіктігі | 795 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 414 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
