| Температуралық режим, °C | -5...+10 |
| Өлшемдері | 807x490x704 |
| Компрессорлар саны, дана | 1 |
| Максималды қуат тұтыну, Вт R290 | 840 |
| Электрмен қоректендіру жүйесі, В/Гц | 230/50 |
| Номиналды ток, А | 3,9 |
| Тәулігіне электр энергиясын тұтыну, кВТ/сағ, артық емес | 13000 |
| Тәулігіне электр энергиясын тұтыну кВТ.сағ, R290 артық емес | 13 |
| Салқындатқыш | R290 |
| Тәулігіне электр энергиясын тұтыну кВТ.сағ, артық емес R404 | 18 |
| Құю дозасы R290, гр | 150 |
| Салқындату сыйымдылығы Вт, кем емес | 1400 |
| КОНДЕНСАТОР | Мыс-алюминий құбырлы |
| Қабырға қадамы, мм | 3,2 |
| Беті, м2 | 6,25 |
| Желдеткіштер саны, дана. | 1 |
| Желдеткіштің қуаты, Вт/айн/мин | 18/1300 |
| Дөңгелектің диаметрі, мм | 254 |
| Өнімділік, м3/сағ | 600 |
| АУА САЛҚЫНДАТҚЫШ | Мыс-алюминий құбырлы |
| Қабырға қадамы, мм | 3,6 |
| Беті, м2 | 4,63 |
| Ауа салқындатқыш желдеткіштерінің саны, дана. | 1 |
| Желдеткіштің қуаты, Вт/айн/мин | 18/2600 |
| Дөңгелектің диаметрі, мм | 200 |
| Өнімділік, м3/сағ | 600 |
| Еріту түрі | электрлік |
| Ауа ағынының қашықтығы, м | 4 |
| Сыртқы қуатты электрокабель | 2x1,5+1x1,5 |
| Камераны жарықтандыру және ажыратқыш кабелі | 2x0,75 |
| Өнімділік, м3/сағ | 600 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | Polair |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 807 мм |
| Ұзындығы | 490 мм |
| Биіктігі | 704 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 644 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
