Топсалы есігі бар есік блогы 2560*1200*100 (ст.даңғ.1930*900)
Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
- Коды:1360103d
Жіберу 23 маусым 2026+77073794717
- +7 (708) 233-38-65Менеджер
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
| Корпустың қаптамаларының материалы ішінен | FoodProtect бактерияға қарсы жабыны бар мырышталған болат |
| Өлшемдері | 1054x2080 |
| Есік блогының габариттік өлшемдері, мм | 1200*2560 |
| Панельдердің қалыңдығы мм камералар үшін | 100 |
| Жарық ойығы, мм | 1930*900 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1000 мм |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Биіктігі | 2560 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



