Тоңазытқыш камера КХН-5,77 СФ орташа температуралы (-2...+12 °C)
Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 04 мамыр 2026+77073794717
- +7 (708) 233-38-65Менеджер
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
| Температуралық режим, °C | -2...+12 |
| Корпустың қаптамаларының материалы ішінен | FoodProtect бактерияға қарсы жабыны бар мырышталған болат |
| Өлшемдері | 1360x2515x2200 |
| Көлемі, м3 | 5,77 |
| Алдыңғы әйнектегі есіктер саны, дана | 3 |
| Шыны фронт жақтауының өлшемі (ұзындығы*биіктігі), мм | 2350*2035 |
| Шыны фронттың түрі | Frosteco X7 сериясы |
| Камераның алдыңғы (шыны) жағының ұзындығы, мм | 2515 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1360 мм |
| Ұзындығы | 2515 мм |
| Биіктігі | 2200 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



