
Жинақталған тоңазытқыш камера КХН-2,94 (1400 * 1400 * 2240) 100 мм, моноблоксыз
Бағасын нақтылаңыз
- Бар
- Коды:1070001d
+77073794717
- +7 (708) 233-38-65Менеджер
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
| Артикул | 1070001d |
| Қоршаған ортаның жағдайы (t,°C,/вл-сть, %) | -30...+40 |
| Корпустың қаптамаларының материалы ішінен | FoodProtect бактерияға қарсы жабыны бар мырышталған болат |
| Өлшемдері | 1360х1360х2200 |
| Құрастырудың болжамды уақыты | 1 сағат 15 минут |
| Көлемі, м3 | 2,94 |
| Таза салмағы, кг | 193 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1360 мм |
| Ұзындығы | 1360 мм |
| Биіктігі | 2200 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



