Гриль-мангал УММ/1 (BASE) қоғамдық тамақтану кәсіпорындарында, саудада, сондай-ақ үй жағдайларында, соның ішінде қала сыртындағы үйлер мен жабық верандаларда пайдалануға арналған.
Негізгі функциялары:
- стейк, балық, кәуап, тауық, қой, шошқа және қабанды қоса алғанда, көмірде түрлі тағамдар дайындау;
- түтінді тиімді жоюға арналған реттелетін сору;
- еттің ірі кесектерін біркелкі қуыруға арналған электр және механикалық жетегі бар орталық шампур;
- екі деңгей және әртүрлі тағамдарды дайындауда икемділік үшін торлар мен шампурларды орналастыруға арналған екі ферма;
- мангалды тазартуды жеңілдету үшін күлге арналған жылжымалы бөлік.
Техникалық сипаттамалары:
- габариттік өлшемдері (ДхШхВ): 1243 х 776 х 2228 мм;
- салмағы: 350 кг;
- корпус материалы: тот баспайтын болат;
- үстел қалыңдығы: 3 мм;
- ошақ материалы: қалыңдығы 40 мм шамот тас;
- масақтар материалы: шойын;
- баламалы қуаты: 39 кВт.
Жиынтығы:
- реттелетін сору;
- торлар мен шампурларды орналастыруға арналған 2 деңгей және 2 ферма;
- 2 стейк, балық және кәуап қуыруға арналған торлар;
- электр және механикалық жетегі бар тот баспайтын болаттан жасалған орталық шампур;
- шашлыққа арналған 10 шампур;
- күл мен көмірге арналған кочерга мен қалақ;
- күлге арналған жылжымалы бөлік;
- жылжымалы инвентарлық жәшік/көмірге арналған жәшік.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Қуат көзі | Көмір |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1243 мм |
| Ені | 776 мм |
| Салмақ | 350 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 549 600 ₸


Жіберу 19 мамыр 2026
