| Heavy Duty класты тұтандырғыш тұтану жүйесі бар 1 кВТ жоғары қуатты 18 кВТ шойын оттығы, газды басқару, есіктері толығымен болаттан жасалған тұғыр, толығымен болаттан жасалған пеш, үлкен диаметрлі шойын тор, болаттан жасалған арнайы тұтқа, плитаның және жабық стендтің жиналмалы құрылымы, метанға орнатылған (жинақтағы пропанға арналған саптама), г.таза 800х600х1037 75 кг, г.брутто: 950х750х1200, 61 кг |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Плитаның түрі | Ас үй пеші |
| Пісіру беті | газ |
| Пісіру бетін жабу | тот баспайтын болат |
| Плитаның ені | 60 см |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қыздыру элементтерінің түрі | Газ |
| Ас пісіру бетінің сипаттамалары | |
| Оттықтардың жалпы саны | 1 |
| Газ оттықтарының саны | 1 |
| Конфорканың орналасуы | центральное |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1037 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Салмақ | 75 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 575 400 ₸


Жіберу 19 мамыр 2026
