Жаңа дизайн, тамаша үлкен диаметрлі құймақтарды дайындауға мүмкіндік беретін қыздыру элементінің арнайы пішіні, өнімділігі - сағатына 30 құймақ, бір жылу. шойын беті, жұмыс бетінің диаметрі 400 мм, құймақ ыдысының корпусы толығымен болаттан жасалған, термостат 50-320С, илемдеу таяқшасы кіреді, таза салмағы 500х420х140 мм, 14 кг, 3 кВТ, 220В, жалпы салмағы 580х510х490 мм , 20 кг
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Құрылғы түрі | Құймақ пісіргіш |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдықтың түрі | Құймақ пісіргіш |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Өнімділік | 30 дана/сағ |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Жұмыс бетінің түрі | Тегіс |
| Жұмыс бетінің пішіні | Дөңгелек |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Пайдалану саласы | Үйге арналған, Профессиональные |
| Кәсіби құймақ жасағыштың түрі | Бір постылы |
| Жұмыс беттерінің саны | 1 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 140 мм |
| Ені | 420 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Салмақ | 17 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 140 640 ₸


Жіберу 19 мамыр 2026
