Электр гриль Ф2У1Э - бұл тауық ұшаларын, тауық еттерін, төс және басқа да өнімдерді дайындауға арналған шампур гриль. Қоғамдық тамақтану және сауда кәсіпорындарында пайдаланылады.
Негізгі сипаттамалары:
- Сыйымдылығы: 6 тұтас ет.
- Дайындау уақыты: 55 минут.
- Шампур саны: 2.
- Тұтынылатын қуаты: 4,5 кВт.
- Қосылу: 220 В.
- Габариттік өлшемдері: 967x494x566 мм.
- Таза/брутто салмағы: 39/64 кг.
Модель ерекшеліктері:
- жабдық толығымен тот баспайтын болаттан жасалған;
- камерада жарықтандыру;
- шыны есіктер;
- тот баспайтын болаттан жасалған тауықтарға арналған шампурлар.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Өндіруші ел | Ресей |
| гриль жабдықтарының түрі | Тауық грилі |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Қыздыру элементі | ТЭҚ |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Сыйымдылығы | 8 д. (дана) |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 967 мм |
| Биіктігі | 566 мм |
| Салмақ | 39 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 465 060 ₸


Жіберу 19 мамыр 2026
