Жаңа буын гриль, бір уақытта 24 ұшаны (2 кг-ға дейін) пісіруге арналған 6 спиц, тауықтар мен қосалқы өнімдерге арналған 6 себет (міндетті емес), тауықтарға арналған 6 бұрыштық шашлық (міндетті емес), пісіруге арналған себеттер мен спицаларды бір уақытта пайдалануға болады, қуатты конвекция желдеткіші, камераның жарқын галогендік жарығы, 4 бағдарламаланатын пісіру режимі 4 бағдарламалық қадаммен, термосенсор, бағдарламалау функциясы бар электронды сенсорлық басқару панелі, гриль камерасына өту мүмкіндігі (2 есік), жылуды шағылыстыратын жабыны бар гриль әйнегі, жиналмалы барабан, толығымен қара жабыны бар n/болаттан жасалған (тұтынушының таңдауы бойынша), 50-240 С, 8,9 кВТ, 380 В,
г.таза салмағы 830х670х820мм, 180 кг,
г.брутто 990х870х1070мм, 210 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Аспап түрі | Электрлік контактілі гриль |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 830 мм |
| Ені | 670 мм |
| Биіктігі | 820 мм |
| Салмақ | 180 кг |
| Грильдің габариттік өлшемдері | |
| Тереңдігі | 820 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 19 мамыр 2026
