Жаңа буын гриль, бір уақытта 40 ұшаны (2 кг-ға дейін) пісіруге арналған 8 спиц, тауықтар мен қосалқы өнімдерге арналған 8 себет (міндетті емес), тауықтарға арналған 8 бұрыштық шашлық (міндетті емес), пісіруге арналған себеттер мен спицаларды бір уақытта пайдалануға болады, қуатты конвекция желдеткіші, камераның жарқын галогендік жарықтандыруы (600 Вт), 3 пісіру режимі, термиялық сенсор, 1 деңгейлі электронды басқару панелі, гриль камерасына кіру мүмкіндігі (2 есік), жылуды шағылыстыратын жабыны бар гриль әйнектері, толығымен н-дан жасалған жиналмалы барабан /қара жабыны бар болаттар (тұтынушының таңдауы бойынша), 50-260 С, 13,2 кВТ, 380 В,
г.таза салмағы 1030х750х950мм, 210 кг,
г.брутто 1120х920х1060мм, 239 кг
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Аспап түрі | Электрлік контактілі гриль |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1030 мм |
| Ені | 750 мм |
| Биіктігі | 950 мм |
| Салмақ | 210 кг |
| Грильдің габариттік өлшемдері | |
| Тереңдігі | 950 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 19 мамыр 2026
