| Габариттік өлшемдері, мм | 1320х685х760 |
| Өлшемдері брутто, мм | 1420*785*1010 |
| Тұтынылатын қуат, кВТ | 10.5 |
| Қосылу, Жылы | 380 |
| Таза/брутто салмағы | 118/151 келі |
| Пісіру уақыты, мин | 80 |
| Себеттер саны | 8 |
| Балапандар саны, дана | 40 |
| Қошқарды пісіру уақыты, мин | 150 |
| Грильді жұмыс температурасына дейін қыздыру уақыты, мин | 25 |
| Қошқарға, торайға арналған түкіріктердің саны, дана | 1 нұсқа |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Аспап түрі | Электрлік контактілі гриль |
| Тұтынылатын қуат | 10.5 Сейсенбі |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1320 мм |
| Ені | 685 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 760 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 19 мамыр 2026
