| Габариттік өлшемдері, мм | 1310х585х720 |
| Өлшемдері брутто, мм | 1460х725х990 |
| Тұтынылатын қуат, кВТ | 7,5 |
| Қосылу, Жылы | 380 |
| Таза/брутто салмағы | 110/135 келі |
| Пісіру уақыты, мин | 55 |
| Себеттер саны | 5 |
| Балапандар саны, дана | 30 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Аспап түрі | Электрлік контактілі гриль |
| Тұтынылатын қуат | 7.5 Сейсенбі |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1310 мм |
| Ені | 585 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 720 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 19 мамыр 2026
