| Габариттік өлшемдері, мм | 1297*582*976 |
| Өлшемдері брутто, мм | 1397*685*1226 |
| Таза/брутто салмағы | 107/132 |
| Газ қуаты, кВТ | 18 |
| Пісіру уақыты, мин | 55 |
| Газ шығыны, кг/сағ | 2,26 |
| Жанарғылар саны, дана | 4 |
| Балапандар саны, дана | 35 |
| Газбен қосу | ½” |
| Редуктор-мотор кернеуі, В | 220 |
| Шашлықтар саны, көлденең, дана | 7 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1297 мм |
| Ені | 582 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 976 мм |
| Аспап түрі | Электрлік контактілі гриль |
| Тұтынылатын қуат | 18 Сейсенбі |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 19 мамыр 2026
