| Габариттік өлшемдері, мм | 1200х800х800 |
| Газ қуаты, кВТ | 16,8 |
| Пісіру уақыты, мин | 55 |
| Салмағы, кг | 116 |
| Газ шығыны, кг/сағ | 1,81 |
| Жанарғылар саны, дана | 4 |
| Себеттер саны | 5 |
| Балапандар саны, дана | 30 |
| Газбен қосу | ½” |
| Редуктор-мотор кернеуі, В | 220 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Ені | 800 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Аспап түрі | Электрлік контактілі гриль |
| Тұтынылатын қуат | 16.8 Сейсенбі |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 19 мамыр 2026
