| Габариттік өлшемдері, мм | 915х755х785 |
| Өлшемдері брутто, мм | 1015*855*1035 |
| Газ қуаты, кВТ | 13 |
| Пісіру уақыты, мин | 55 |
| Салмағы, кг | 85 |
| Газ шығыны, кг/сағ | 1,25 |
| Жанарғылар саны, дана | 4 |
| Себеттер саны | 5 |
| Балапандар саны, дана | 15-20 |
| Газбен қосу | ½” |
| Редуктор-мотор кернеуі, В | 220 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 915 мм |
| Ені | 755 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 785 мм |
| Аспап түрі | Электрлік контактілі гриль |
| Тұтынылатын қуат | 13 Сейсенбі |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 19 мамыр 2026
