| Габариттік өлшемдері, мм | 967*516*636 |
| Таза/брутто салмағы | 42/67 |
| Газ қуаты, кВТ | 6,4 |
| Пісіру уақыты, мин | 55 |
| Газ шығыны, кг/сағ | 0,85 |
| Жанарғылар саны, дана | 2 |
| Балапандар саны, дана | 6 |
| Газбен қосу | ½” |
| Редуктор-мотор кернеуі, В | 220 |
| Шашлықтар саны, көлденең, дана | 2 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 967 мм |
| Ені | 516 мм |
| Салмақ | 42 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 636 мм |
| Аспап түрі | Электрлік контактілі гриль |
| Тұтынылатын қуат | 6.4 Сейсенбі |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 19 мамыр 2026
