| Габариттік өлшемдері, мм | 850х844х774 |
| Өлшемдері брутто, мм | 930х924х1024 |
| Тұтынылатын қуат, кВТ | 10.8 |
| Номиналды кернеу | 380В |
| Таза/брутто салмағы | 99/84кг |
| Науаның өлшемі | 600х400 |
| Дайындау материалы | толығымен болаттан жасалған сыртқы корпус және ішкі камера |
| Температураны реттеу шектері, °C | 50-300 |
| Ток жиілігі, Гц | 50 |
| Жиынтықтағы табалар саны, дана | жоқ, опция |
| Деңгейлер қадамы, мм | 80 |
| Камера ішіндегі максималды температура, 0С | 300 |
| Басқару панелі | электромеханикалық |
| Ылғалдандыру әдісі | инъекциялық, 0-ден 100%-ға дейін автоматты және қолмен реттеледі |
| Камераны жарықтандыру | + |
| Желдеткіштер(моторлар) саны, дана | 2 |
| Желдеткіштердің автоматты реверсі | + |
| Дыбыстық дабылы бар таймер 120 минут | + |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Конвекциялық пеш |
| Будың пайда болу түрі | Инжекторлық |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 10.8 кВт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 850 мм |
| Жалпы ені | 844 мм |
| Жалпы биіктігі | 774 мм |
| Салмақ | 99 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз




Жіберу 19 мамыр 2026
