| Габариттік өлшемдері, мм | 800х842х515 |
| Өлшемдері брутто, мм | 880х912х765 |
| Тұтынылатын қуат, кВТ | 6.0 |
| Номиналды кернеу | 380/220 Жылы |
| Таза/брутто салмағы | 80/75 келі |
| Науаның өлшемі | 600х400 мм |
| Кепілдік, ай | 12 |
| Дайындау материалы | н/болат+мырышталған болат |
| Температураны реттеу шектері, °C | 50-300 |
| Ток жиілігі, Гц | 50 |
| Жиынтықтағы табалар саны, дана | жоқ, опция |
| Деңгейлер қадамы, мм | 75 |
| Камера ішіндегі максималды температура, 0С | 300 |
| Басқару панелі | электромеханикалық |
| Ылғалдандыру әдісі | инъекциялық |
| Камераны жарықтандыру | Иә |
| Желдеткіштер(моторлар) саны, дана | 2 |
| Желдеткіштердің автоматты реверсі | Жоқ |
| Дыбыстық дабылы бар таймер 120 минут | Иә |
| Буды ылғалдандыру | Иә |
| Пеш камерасын дайындау материалы | тот баспайтын болат |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Конвекциялық пеш |
| Будың пайда болу түрі | Инжекторлық |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 6 кВт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 800 мм |
| Жалпы ені | 842 мм |
| Жалпы биіктігі | 515 мм |
| Салмақ | 80 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 19 мамыр 2026
